576508-2024 - Mededinging
België – Boekhoudkundige en auditdiensten – AANDUIDING VAN EEN BEDRIJFSREVISOR
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: AANDUIDING VAN EEN BEDRIJFSREVISOR
Beschrijving: Voorwerp van deze diensten: Deze opdracht is een overheidsopdracht voor diensten in de zin van artikel 2, 21° van de Wet. Zij heeft als voorwerp: 1) de revisorale jaarlijkse controle van de jaarrekening VUB, IES en vzw Vesalius College 2) het afleveren van auditcertificaten en gerelateerde opdrachten in het kader van publiek gefinancierde, voornamelijk Europese, onderzoeks- en onderwijsprojecten voor VUB, IES en de vzw Vesalius College: - certificaten voor projecten binnen de Europese kaderprogramma’s voor onderzoek en innovatie (H2020, Horizon Europe, ...) - certificaten voor het Europese kaderprogramma voor onderwijs (Erasmus+) - ‘ad hoc’ auditcertificaten voor minder voorkomende projectsoorten volgens de modaliteiten van de financierder - een beperkt aantal gerelateerde opdrachten (voornamelijk certifiëring van processen/procedures ten behoeve van externe financierders) De opdracht wordt opgedeeld in twee percelen: Perceel 1: revisorale controle van de jaarrekening VUB, IES en vzw Vesalius College Perceel 2: afleveren van auditcertificaten en gerelateerde opdrachten in het kader van publiek gefinancierde, voornamelijk Europese, onderzoeks- en onderwijsprojecten voor VUB, het IES en de vzw Vesalius College. De inschrijver kan inschrijven voor perceel 1 of perceel 2 of voor beide percelen.
Interne identificatiecode: PPP0NS-850/4493/VUB/2024/DFAA/002
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: De revisorale controle van de jaarrekeningen
Beschrijving: Revisorale controle van de jaarrekening VUB, IES en vzw Vesalius College
Interne identificatiecode: VUB/2024/DFAA/002_1
Perceel: LOT-0002
Titel: Afleveren van auditcertificaten en gerelateerde opdrachten
Beschrijving: Het afleveren van auditcertificaten en gerelateerde opdrachten voor extern gefinancierde onderzoeks- en onderwijsprojecten
Interne identificatiecode: VUB/2024/DFAA/002_2