2. Procedure
Procedure
Titel: Aanstellen van commissaris(sen) en revisor(en) binnen de groep Broeders van Liefde en aanvullende dienstverlening.
Beschrijving: Aanstellen van commissaris(sen) en revisor(en) binnen de groep Broeders van Liefde en aanvullende dienstverlening.
Interne identificatiecode: 20241017
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 20241017 - 1
Beschrijving: Zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Opties:
Beschrijving van de opties: Deze raamovereenkomst heeft een looptijd van 3 jaren. Volgens artikel 42, § 1, 2° van de wet van 17 juni 2016, kan de aanbestedende overheid, mits akkoord van de dienstverlener, de opdracht herhalen gedurende een periode van 3 jaar na de sluiting van de oorspronkelijke opdracht. De opdracht start op 14/08/2026 en gaat over de boekjaren afgesloten op 31 december 2026,2027 en 2028. Herhalingsopdracht: In overeenstemming met de toepasselijke wetgeving inzake overheidsopdrachten, kan de opdrachtnemer van de oorspronkelijke opdracht (3 jaar) opnieuw worden belast met de diensten zoals vastgelegd in het voorwerp van de opdracht die bestaan uit de herhaling van soortgelijke diensten. Dit kan enkel wanneer deze herhalingsopdrachten door dezelfde aanbestedende overheid worden gegund en de werken of diensten in overeenstemming zijn met de hoofdopdracht. Dit basisproject moet, ten tijde van de oorspronkelijke opdracht, de omvang van eventuele aanvullende werken of diensten evenals de voorwaarden waaronder deze zullen worden gegund, uitdrukkelijk vermelden. De aanbestedende overheid geeft met deze clausule expliciet aan dat deze procedure voor herhalingsopdrachten kan worden toegepast. Bovendien moet het geraamde totaalbedrag van de daaropvolgende werken of diensten bij de eerste gunning in aanmerking worden genomen voor het bepalen van het al dan niet bereiken van de drempels voor Europese bekendmaking. Herhalingsopdrachten kunnen uitsluitend worden gegund binnen een termijn van drie jaar na de sluiting van de oorspronkelijke opdracht.