576578-2024 - Resultaat
Nederland – Reinigen van accommodatie – Gemeente Schouwen-Duiveland openbare toiletten
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Gemeente Schouwen-Duiveland openbare toiletten
Beschrijving: Schoonmaak van openbare toiletten op feestdagen en tijdens weekenden in de gemeente Schouwen-Duiveland. -
Interne identificatiecode: EX-000671-FJ
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Schoonmaken van openbare toiletten tijdens feestdagen en in weekenden in de gemeente Schouwen-Duiveland.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90911100 Reinigen van accommodatie
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Schoonmaken openbare toiletten tijdens feestdagen en weekenden in de gemeente Schouwen-Duiveland -
Interne identificatiecode: 1