576697-2024 - Mededinging
België – Borden – Aankoop van digitale schoolborden voor de scholen van het GO!
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop van digitale schoolborden voor de scholen van het GO!
Beschrijving: Deze opdracht handelt in het kader van een raamovereenkomst met meerdere opdrachtnemers waarbij niet alle voorwaarden bepaald werden en waarbij, naargelang de specifieke behoefte, de deelopdrachten in deze raamovereenkomst opnieuw opengesteld worden voor mededinging (via mini-competitie of rechtstreeks onder nader beschreven voorwaarden via cascadesysteem). Iedere deelopdracht die hieruit ontstaat kan op zijn beurt opnieuw een looptijd hebben van 4 jaar. Percelen: De opdracht wordt in 3 percelen opgesplitst: 1. Digitale schoolborden op basis van beamertechnologie 2. Digitale schoolborden op basis van touch technologie 3. Digitale schoolborden van het merk Clevertouch Er worden op niveau van de RO GEEN verbetervoorstellen toegelaten wanneer meerdere percelen aan dezelfde aanbieder gegund worden.
Interne identificatiecode: SGRDynamiek/2024/digibord
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30195000 Borden
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: SGRDynamiek/2024/digibord - 1
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: SGRDynamiek/2024/digibord - 2
Interne identificatiecode: 2
Perceel: LOT-0003
Titel: SGRDynamiek/2024/digibord - 3
Interne identificatiecode: 3