2. Procedure
Procedure
Titel: HERNIEUWING VAN IBM-LICENTIES, AANKOOP VAN EXTRA LICENTIES EN BEGELEIDING VAN DE AO BIJ HET BEHEER VAN ZIJN “IBM PASSPORT ADVANTAGE” CONTRACT
Beschrijving: Hernieuwing van IBM-licenties, aankoop van extra licenties en begeleiding van de AO bij het beheer van zijn “IBM Passport Advantage” contract.
Interne identificatiecode: T2024.025
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: T2024.025 - 1
Interne identificatiecode: 1