577019-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten op het gebied van vuilnis en afval – Bouw- en Sloopafval (BSA)
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Bouw- en Sloopafval (BSA)
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het transporteren en verwerken van Bouw- en Sloopafval (BSA), waaronder: - Het beschikbaar stellen van 20 m3 containers t.b.v. BSA op de milieustraten van Dar; - Het op de milieustraten van Dar op afroep ophalen van volle BSA container(s) en tevens plaatsen van lege container(s); - Het verwerken van BSA, waarbij gestreefd wordt naar een zo maximaal mogelijke scheiding van herbruikbare stromen. De gemiddelde hoeveelheid BSA bedraagt 1640 ton per jaar. Aantal containerwisselingen per jaar o.b.v. 20m3 containers bedragen 268 keer.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 90500000 Diensten op het gebied van vuilnis en afval
Aanvullende classificatie (cpv): 90510000 Afvalverzameling en –verwerking
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Inzameling en verwerking BSA
Beschrijving: De opdracht heeft betrekking op het transporteren en verwerken van Bouw- en Sloopafval (BSA).
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlengingsoptie