577044-2022 - MededingingNederland-'s-Gravenhage: Schilderwerk
Aankondiging van een opdracht
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
BZK-FMH-EA Schilderwerken en wandafwerking
Referentienummer: 201865002.018.025
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45442100 Schilderwerk
II.1.4.
Korte beschrijving
Facilitair Management Haaglanden (FMH) is op zoek naar een leverancier voor het zorgdragen voor uit te voeren schilderwerkzaamheden en/of aanbrengen van wandafwerkingen op locaties die tot het verzorgingsgebied van FMH behoren.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 1 500 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
45432200 Aanbrengen van wandbekleding en behangwerk
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding