2. Procedure
Procedure
Titel: Accountantsdiensten
Beschrijving: Het doel is om één opdrachtnemer te contracteren voor het uitvoeren van Accountantsdiensten voor de gemeente Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Gilze en Rijen en de gemeenschappelijke regeling ABG. 1.200.000
Interne identificatiecode: siw010325
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 79210000 Boekhoudkundige en auditdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Accountantsdiensten voor de gemeente Alphen-Chaam, Baarle-Nassau, Gilze en Rijen en de gemeenschappelijke regeling ABG
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging