577146-2024 - Mededinging
Nederland – Diensten in verband met software – Eén voedingsmanagement systeem
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Eén voedingsmanagement systeem
Beschrijving: Software ter ondersteuning maaltijdverstrekkingen in een zorgomgeving Betreft levering, implementatie en zowel aanvullende technische en functionele ondersteuning aan de software. Software zal worden toegepast op beide locaties (AMC & VUmc) van Amsterdam UMC Amsterdam UMC beschikt over 296 medewerkers die verantwoordelijk zij voor maaltijdverstrekkingen aan circa 620 patiënten per dag
Interne identificatiecode: RD002224
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72260000 Diensten in verband met software
Aanvullende classificatie (cpv): 15000000 Voeding, dranken, tabak en aanverwante producten, 48180000 Medische software, 48814200 Patiëntenadministratiesysteem
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Eén Voedingsmanagementsysteem
Beschrijving: Software ter ondersteuning van maaltijdverstrekkingen in een zorgomgeving. Betreft Levering, implementatie en zowel aanvullende technische en functionele ondersteuning aan de software. Software zal worden toegepast op beide locaties (AMC & VUmc) van Amsterdam UMC.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Opdracht kan verlegt worden. tevens wordt de mogelijkheid geboden dat inschrijver kansen kan aanbieden die aanbestedende dienst vrijblijvend kan afnemen.