577243-2025 - Resultaat
Nederland – Printers en plotters – Multifunctionals & Printing
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen - Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Multifunctionals & Printing
Beschrijving: De volgende zaken maken onderdeel uit van de scope van deze aanbesteding: - Levering en implementatie van printapparatuur (printers en multifunctionals); - Levering en implementatie van een Cloud-based Printmanagementsysteem; - Onderhoud en support op de hardware en software nodig voor het leveren van de dienstverlening; - Levering van Verbruiksartikelen; - Levering van papier; - Bijvullen van toner, Verbruiksmaterialen en papier in de Apparatuur; - Gebruikersondersteuning (On- en Off-site).
Interne identificatiecode: HU.INK.2023.043
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Aanvullende aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 30232100 Printers en plotters
Aanvullende classificatie (cpv): 30125100 Tonerpatronen, 30197642 Fotokopieer- en xerografisch papier
5. Perceel
Perceel: LOT-0000