57730-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Bouwwerkzaamheden voor spoorwegen en kabeltransportsystemen
Aankondiging van een gegunde opdracht – speciale sectoren
Werken
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Leeuwarden - Ombouw Emplacement Leeuwarden
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
45234000 Bouwwerkzaamheden voor spoorwegen en kabeltransportsystemen
II.1.4.
Korte beschrijving
De aanbesteding vindt plaats als een niet-openbare procedure op grond van het ARN2016 Deel II alsmede de Europese als oproep tot mededinging gepubliceerde Erkenningsregeling ProRail (EP2019), branchedeel Spooraannemers.***
De aanbesteding is voor de realisatie van het Ombouw Emplacement Leeuwarden
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
zie aanbestedingsdossier