2. Procedure
Procedure
Titel: Aankoop, onderhoud en diensten voor SPARC Solaris-servers
Beschrijving: Zorgen voor de vernieuwing, het onderhoud en de verbetering van de IT-infrastructuur op SPARC Solaris-servers, die onder andere worden gebruikt voor Oracle-databases en het Oracle ERP-systeem. • Aankoop van beheersoftware voor Solaris-omgevingen; • Aankoop van nieuwe SPARC-hardware; • Onderhoud en ondersteuningsservices voor bestaande Solaris SPARC hardware en software; • Onderhoud en ondersteuningsservices voor nieuwe Solaris SPARC hardware en software; • Solaris consultancy-opdrachten; • Opleiding voor Sparc/Solaris.
Interne identificatiecode: NBB-2023-3114
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: NBB-2023-3114 - 1
Beschrijving: Aankoop, onderhoud en diensten voor SPARC Solaris-servers
Interne identificatiecode: 1