57760-2023 - Vooraankondiging onderhandse gunningNederland-Groningen: Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
Aankondiging in geval van vrijwillige transparantie vooraf
Leveringen
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Ontvlechting afstandsbediening bruggen en sluizen
Referentienummer: K41165
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur
II.1.4.
Korte beschrijving
In het kader van vrijwillige transparantie vooraf, zoals bedoeld in artikel 4.16 Aanbestedingswet 2012 wil de Provincie Groningen een overeenkomst sluiten met de in dit document genoemde partijen voor de ontvlechting van het systeem voor het op afstand bedienen van bruggen en sluizen.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Glasvezelnetwerk
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
32400000 Netwerken
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Absoluut gaat het om de ontvlechting van het volgende:
- 4 bedienposten
- 38 bedienplekken
- 64 bruggen/sluizen.
Netwerkapparatuur
Perceel nr.: 2
32000000 Radio-, televisie-, communicatie-, telecommunicatietoestellen en aanverwante apparatuur, 30000000 Kantoormachines en gegevensverwerkende apparatuur, kantooruitrusting en -benodigdheden, uitgez. meubilair en softwarepakketten
- 64 bruggen/sluizen
Videosysteem
Perceel nr.: 3
Audiosysteem en logging
Perceel nr.: 4