577607-2025 - Resultaat
Nederland – Motorvoertuigen – Levering bedrijfswagens
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering bedrijfswagens
Beschrijving: Zie aanbestrdingsstukken
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34100000 Motorvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34110000 Personenwagens, 34113000 Voertuigen met vierwielaandrijving, 34136000 Bestelwagens
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2 Personenwagens
Beschrijving: Zie aanbestedingsstukken
Perceel: LOT-0002
Titel: 1 Compacte elektrische bestelauto
Perceel: LOT-0003
Titel: 7 Middelgrote bestelauto's
Perceel: LOT-0004
Titel: 1 Terreinwagen 4x 4