See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: leveringen inzake operationele fietsleaseovereenkomsten ten behoeve van personeelsleden van welbepaalde federale entiteiten
Beschrijving: leveringen inzake operationele fietsleaseovereenkomsten ten behoeve van personeelsleden van welbepaalde federale entiteiten
Interne identificatiecode: BOSA 0002
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34430000 Fietsen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: BOSA 0002 - 1
Interne identificatiecode: 1