578043-2024 - Mededinging
Nederland – Beplanten en onderhouden van groengebieden – 230170GHA Integraal onderhoudsbestek gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 230170GHA Integraal onderhoudsbestek gemeente Hendrik-Ido-Ambacht
Beschrijving: De opdracht bestaat uit twee delen (meer is gezamenlijk een integraal perceel): Deel 1: Integraal groenbestek HIA Deel 2: Raamovereenkomst Groenrenovaties, speelplaatsen en boomonderhoud HIA Het Integraal groenbestek gemeente Hendrik-Ido-Ambacht 2025-2028Het onderhoud bestaat in hoofdzaak uit: a. Onderhoud beplantingen; b. Onderhoud gras- en kruidachtigen; c. Onderhoud bomen; d. Onderhoud speeltoestellen- en ondergronden; e. Inspecties speeltoestellen- en ondergronden; f. Zwerfvuilbeheersing groenvoorzieningen en watergangen; g. Onderhoud watergangen; h. Afhandelen klachten en meldingen openbare ruimte. De Raamovereenkomst groenrenovaties, speelplaatsen en boomonderhoud HIA 2025-2028 bestaat in hoofdzaak uit: a. Opschonen terrein; b. Ontgraven grond; c. Aanbrengen boomgroeiplaatsen; d. Aanbrengen bomen en beplanting; e. Herstelwerkzaamheden verharding; f. Renovaties speelplaatsen; g. Aanleg valondergronden; h. Aanleg speelvoorzieningen; i. Cyclisch boomonderhoud; j. Vellen bomen. Zie de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 230170GHA
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Europese, openbare aanbestedingsprocedure op beste prijs-kwaliteitverhouding, met toepassing van de gunnen op waarde methodiek.
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
Aanvullende classificatie (cpv): 37535200 Speeltuinuitrusting, 50870000 Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting, 77211500 Onderhouden van bomen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten, 90922000 Ongediertebestrijding
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: 230170GHA Integraal onderhoudsbestek gemeente Hendrik-Ido-Ambacht Zie de aanbestedingsdocumenten.
Interne identificatiecode: 1
Aanvullende classificatie (cpv): 50870000 Reparatie en onderhoud van speelplaatsuitrusting, 77211500 Onderhouden van bomen, 77312000 Diensten voor het wieden van onkruid, 90610000 Straatreinigings- en veegdiensten, 90922000 Ongediertebestrijding
Opties:
Beschrijving van de opties: Bij de opdracht zijn twee opties opgenomen, namelijk dat de opdrachtgever de mogelijkheid heeft om gebruik te maken van 2 keer 2 jaar verlenging van het contract met de opdrachtnemer (integraal bestek). Hierbij heeft de opdrachtgever de vrijheid om één van de twee bestekken niet te verlengen. Voor de raamovereenkomst geldt een maximale looptijd van 4 jaar zonder mogelijkheid tot verlenging.