578205-2023 - ResultaatNederland-Utrecht: Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
verblijfszorg iHub 2023 o.b.v. wpb vrijwillige transparantie
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
85311300 Welzijnszorg voor kinderen en jongeren
II.1.4.
Korte beschrijving
Overeenkomst voor te leveren uitvoering
Jeugdhulp voor de periode 1-1-2023 t/m 31-12-2023. Het betreft de zorg aan
10 jeugdigen die vanwege het
Woonplaatsbeginsel onder de
verantwoordelijkheid van Gemeente Utrecht vallen en welke op
basis van verwijzing door een gecertificeerde instelling reeds zorg ontvangen van zorgaanbieder iHub.
Van toepassing is artikel 2.32 lid 1 sub b onder 2 Aanbestedingswet 2012.
Deze aankondiging wordt enkel gebruikt om de voorgenomen procedurekeuze, zijnde het voornemen om een
overeenkomst met iHub te sluiten met een beroep op de onderhandelingsprocedure zonder aankondiging bekend te maken aan de
markt teneinde belanghebbenden in de
gelegenheid te stellen om eventuele bezwaren kenbaar te maken.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
(verblijfs)zorg jeugd op basis van toewijzing door gecertificeerde instelling / rechter