2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van data m.b.t. inrichtingskenmerken van wegen en fietspaden
Beschrijving: De levering houdt het volgende in: het aanleveren van relevante data (zie bijlage 5) met betrekking tot inrichtingskenmerken van de hierna benoemde infrastructuur (zie toelichting van areaal in paragraaf 5.1.4) in de huidige staat. Zodat de data kan worden gebruikt als input voor geautomatiseerde risicoanalyses en uitwerking van de Safety Performance Indicators (SPI’s). €300.000,-
Interne identificatiecode: C2329099
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79300000 Markt- en economieonderzoek; enquêtes en statistieken
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Het aanleveren van relevante data (zie bijlage 5) met betrekking tot inrichtingskenmerken van de hierna benoemde infrastructuur (zie toelichting van areaal in paragraaf 5.1.4) in de huidige staat. €300.000,-
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 79000000 Zakelijke dienstverlening: juridisch, marketing, consulting, drukkerij en beveiliging
Opties:
Beschrijving van de opties: Er is een optie tot verlenging.