578480-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Medewerker Datamanagement
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Medewerker Datamanagement
Beschrijving: Team Data & Zorgfinanciering beheert de data die het Zorginstituut nodig heeft om zijn taken goed uit te kunnen voeren. Hieronder valt de opslag, verwerking, verrijking, vernietiging, ontsluiting en kwaliteitscontrole van data. Door een groeiende backlog aan ontwikkelwerkzaamheden en operationele taken, zoekt Zorginstituut Nederland een Medewerker Datamanagement in de periode van 1 september 2025 t/m 31 december 2025 voor gemiddeld 24 uur per week. De nadruk ligt op het uitvoeren van relatief eenvoudige, maar wel belangrijke IT- en datagerelateerde werkzaamheden. De Medewerker Datamanagement ondersteunt het datamanagementteam door eenvoudige operationele taken over te nemen, zodat de vaste teamleden zich kunnen richten op de complexere werkzaamheden die op de backlog staan. Waar mogelijk pakt de Medewerker Datamanagement ook andere operationele taken van de backlog op. De meeste werkzaamheden hebben betrekking op toegangsbeheer en datamanagementprocessen.
Type procedure: Niet-openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
5. Perceel
Perceel: LOT-0000