Soort aanbestedende dienst Publiekrechtelijke instelling
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Inhuur Testcoördinator werkplek en applicaties
Referentienummer: 2023034775
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Zorginstituut werkt onder architectuur en als gevolg hiervan is de bouw van maatwerksoftware beperkt tot de webapplicaties. Binnen het landschap van de KA-applicaties is gestandaardiseerd op commercial off-the shelf software. Team BIS is verantwoordelijk voor het applicatielandschap van Zorginstituut Nederland. Het testen van applicaties wordt binnen het BIS team uitgevoerd door de applicatiebeheerders, applicatieontwikkelaars en door een dedicated Software Tester. Voor het project De Nieuwe Werkplek zijn we op zoek naar een Testcoördinator werkplek en applicaties.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inlichtingen over middelen van de Europese Unie De aanbesteding houdt verband met een project en/of een programma dat met middelen van de EU wordt gefinancierd: neen