579071-2024 - Mededinging
België – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Raamcontract voor het verlenen van diensten inzake flexibele arbeid: reguliere uitzendarbeid, payrolling, flexi-jobs en selectie i.h.k.v. afwerving
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Raamcontract voor het verlenen van diensten inzake flexibele arbeid: reguliere uitzendarbeid, payrolling, flexi-jobs en selectie i.h.k.v. afwerving
Beschrijving: Deze opdracht heeft als doel generalistische uitzendkantoren aan te spreken die diverse profielen (arbeiders, bedienden en studenten) kunnen leveren binnen verschillende organisaties in de publieke en parapublieke sector.
Interne identificatiecode: PLSTK-2024-4-FLEX
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 79211110 Loonadministratiediensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: PLSTK-2024-4-FLEX - 1
Beschrijving: Zie selectieleidraad voor meer informatie
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van 2 jaar en is maximaal 2 keer met 1 jaar verlengbaar. Zie selectieleidraad voor meer info over de verlenging