See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: SAP Consultancy
Beschrijving: Op dit moment wordt SAP-consultancy afgenomen van verschillende marktpartijen. Voor het grootste deel is vernieuwing van de contracten noodzakelijk. De aanbesteding is opgedeeld in twee percelen, omdat GVB verwacht op die manier beter aan te sluiten op de specialisaties van de marktpartijen. De percelen worden gedefinieerd aan de hand van de binnen het perceel te ondersteunen SAP-modules. Een overzicht van modules per perceel is in de bijgevoegde selectieleidraad van deze aanbesteding opgenomen. Deze aanbesteding betreft het contracteren van maximaal één Opdrachtnemer per perceel, al dan niet ondersteund door zijn onderaannemers, die alle benodigde SAP-expertise zullen leveren, met uitzondering van grootschalige SAP-projecten, met een geraamde financiële waarde die de Europese aanbestedingsgrens overstijgt, worden separaat aanbesteed. zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 2023-14
Type procedure: Niet-openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
Aanvullende classificatie (cpv): 72212451 Diensten voor ontwikkeling van software voor ERP (Enterprise resource planning)
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Algemeen
Beschrijving: In dit perceel vallen die modules die betrekking hebben op zaken die niet specifiek zijn te koppelen aan één of enkele businessdomeinen, zoals bijvoorbeeld de gebruikersinterface of autorisatie. zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Als onderdeel van beide percelen: De inhuur van SAP-expertise (consultancy) ten behoeve van projecten en changes: advies, projectleiding, productie, configuratie en implementatie voor onderdelen van SAP die op dit moment nog niet door GVB worden gebruikt is optioneel onder voorwaarden die zijn beschreven in de selectieleidraad van deze aanbesteding. Als onderdeel van perceel 2-Specifiek: De inhuur van SAP-expertise (consultancy) ten behoeve van projecten en changes: advies, projectleiding, productie, configuratie en implementatie voor onderdelen van SAP HR. Omdat het beheer en onderhoud op het onderdeel HR is gecontracteerd tot 30 juni 2025 kan de HR afdeling op dit moment nog niet in kan schatten hoe zij de dienstverlening willen contracteren.
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Specifiek
Beschrijving: In dit perceel vallen die modules die betrekking hebben op een specifiek bedrijfsproces, zoals bijvoorbeeld financiële administratie, projectmanagement of voorraadbeheer. Het onderdeel HR is optioneel. zie selectieleidraad
Interne identificatiecode: 2