57914-2023 - MededingingNederland-Son en Breugel: Straatreinigings- en veegdiensten
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onkruid- en veegbeheersing - Gemeente Son en Breugel
Referentienummer: BIZOB-2022-SON-LBR-00780
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
90610000 Straatreinigings- en veegdiensten
II.1.4.
Korte beschrijving
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
a. Onkruidbeheersing verhardingen (beeldposten)
b. Veegvuilbeheersing op verhardingen (beeldposten)
De te vegen wegen en de aangewezen verhardingen voor de onkruidbestrijding zijn allen gelegen in de gemeente Son en Breugel en vallen geheel onder haar verantwoordelijkheid. De werkzaamheden zijn weliswaar niet homogeen, maar hebben wel zodanige raakvlakken met elkaar dat de gemeente er voor heeft gekozen om de opdracht samen te voegen.
De omvang van de opdracht is dusdanig dat het volledige werk voor een gemiddeld loon- of cultuurtechnisch MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen.
De ingangsdatum van de overeenkomst is 1 mei 2023. De overeenkomst wordt aangegaan voor een minimale periode van 20 maanden (1 mei 2023 tot 31 december 2024) en maximaal 32 maanden (verlenging met één jaar tot 31 december 2025).
Locatie van het werk is de gemeente Son en Breugel.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 910 000,00 EUR
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De te vegen wegen en de aangewezen verhardingen voor de onkruidbestrijding zijn allen gele-gen in de gemeente Son en Breugel en vallen geheel onder haar verantwoordelijkheid. De werkzaamheden zijn weliswaar niet homogeen, maar hebben wel zodanige raakvlakken met elkaar dat de gemeente er voor heeft gekozen om de opdracht samen te voegen.
De omvang van de opdracht is dusdanig dat het volledige werk voor een gemiddeld loon- of cultuurtechnisch MKB bedrijf goed uitvoerbaar is. Om deze reden is het niet noodzakelijk om het werk op te delen in percelen. Door beide werkzaamheden naar eigen inzicht daar waar mogelijk te combineren ontstaat voor de aannemer een efficiëntievoordeel.