See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: Technisch onderhoud sportcomplex Vijfsprong (sporthal en zwembad)
Beschrijving: Technisch onderhoud sportcomplex Vijfsprong (sporthal en zwembad)
Interne identificatiecode: PPP068-1275/6099/2026-07
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50000000 Reparatie- en onderhoudsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Interne identificatiecode: 2026-07_1