579646-2025 - Mededinging
Nederland – Fotografische diensten – 1-D-0019561-25 Het vervaardigen en leveren van 360⁰ panoramafoto’s en LiDaR data
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: 1-D-0019561-25 Het vervaardigen en leveren van 360⁰ panoramafoto’s en LiDaR data
Beschrijving: De scope van de opdracht omvat het inwinnen, vervaardigen, leveren van 360° panoramafoto’s en LiDAR data van de volledige openbare buitenruimte binnen de gemeentegrenzen van de Gemeente Rotterdam.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79961000 Fotografische diensten
Aanvullende classificatie (cpv): 71351911 Fotogeologische diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000