580123-2023 - Mededinging
België – Brandweermaterialen – Leveren van materialen voor het uitrusten van de multifunctionele autopompen ten behoeve van Brandweer Westhoek
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Leveren van materialen voor het uitrusten van de multifunctionele autopompen ten behoeve van Brandweer Westhoek
Beschrijving: Leveren van materialen voor het uitrusten van de multifunctionele autopompen ten behoeve van Brandweer Westhoek
Interne identificatiecode: 9/22/2023 10:51 AM 3PID42 AD / HB / 2023 /011
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 35111200 Brandweermaterialen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Ledigingspomp met grote korreldoorlaat
Beschrijving: Verstoppingsvrije ledigingspomp die afvalwater met vaste deeltjes of langvezelige stoffen tot diameter 80 mm kan verpompen. De pomp kan gebruikt worden zonder zeef. Daarvoor is de korreldoorgang identiek met de ingangsdiameter. Hij is zowel verticaal als horizontaal inzetbaar. Loopt op 400V. Aandrijving moet mogelijk zijn met stroomgroep 5 kVA aanwezig in de MAP’s Brandweer Westhoek . Gemonteerd in een draagframe. Debiet minimum: - 2300 l/min - 0 m opvoerhoogte - 1920 l/min - 5 m opvoerhoogte - 1300 l/min - 7 m opvoerhoogte - 700 l/min - 10 m opvoerhoogte - 0 l/min - 14 m opvoerhoogte
Interne identificatiecode: AD / HB / 2023 /011
Belangrijkste classificatie (cpv): 34134100 Diepladers
Aanvullende classificatie (cpv): 35111200 Brandweermaterialen
Perceel: LOT-0002
Titel: Telescopische ram
Beschrijving: Leveren van 4 telescopische rammen
Perceel: LOT-0003
Titel: Hydraulische schaar
Beschrijving: Hydraulische schaar
Perceel: LOT-0004
Titel: Hydraulische pompgroep
Beschrijving: Hydraulische pompgroep
Perceel: LOT-0005
Titel: Hydraulische slangen
Beschrijving: Hydraulische slangen
Perceel: LOT-0006
Titel: Hydraulische spreider
Beschrijving: Hydraulische spreider
Perceel: LOT-0007
Titel: Set Hefkussens
Beschrijving: Alle hefkussens zijn voorzien van :  Antislipoppervlak met in elkaar grijpend profiel voor maximaal contactoppervlak en optimale stabiliteit.  Luchtinlaat met stofkap.  Visuele weergave van opblaashoogte, technische gegevens en veiligheidswaarschuwingen op kussen.  Handvaten om eenvoudig te positioneren.  Kegelvormige beschermingsrand
Perceel: LOT-0008
Titel: Elektrische overdrukventilator
Beschrijving: Om de uniformiteit van de ventilatoren voor zowel de opleiding, het gebruik , de compatibiliteit en uitwisselbaarheid in de voertuigen te bewaren moet de ventilator van het type en model zijn dat reeds aanwezig is binnen Brandweer Westhoek. (Positief drukventilator ES230 NEO)
Perceel: LOT-0009
Titel: Voertuigstabilisatie
Beschrijving: De voertuigstabilisatie is speciaal ontworpen om elk type auto snel, gemakkelijk en veilig te stabiliseren. Voorzien van een geïntegreerde kop, antislip bodemplaat en sjorband met haak en ratelmechanisme, is deze alles-in-een stut klaar voor direct gebruik. Hij is gemakkelijk te dragen en te hanteren. Een auto-lock systeem met nauwkeurige lengteaanpassing zorgt ervoor dat je het systeem vliegensvlug kunt installeren. De voertuigstabilisatie schuift simpel uit tot de gewenste lengte en hij borgt automatisch. Hierdoor kunt je de stabilisatie precies positioneren, of de auto nu op z’n kant ligt of op het dak.
Perceel: LOT-0010
Titel: voertuigstabilisatie
Beschrijving: Stabilisatiesysteem/blokken om auto's te stabiliseren.
Perceel: LOT-0011
Titel: pedaalcutter met handpomp
Beschrijving: pedaalcutter met handpomp
Perceel: LOT-0012
Titel: Stroomgroep
Beschrijving: Dubbel geïsoleerde stroomgroep speciaal ontwikkeld voor het veilig en bedrijfszeker opstellen van een mobiel stroomnet 400/230V
Perceel: LOT-0013
Titel: Toebehoren THV
Beschrijving: Toebehoren THV
Perceel: LOT-0014
Titel: Rookstopper
Beschrijving: De mobiele rookstopper kan ingezet worden in deurkozijnen en andere geschikte muuropeningen. Ze voorkomt de verspreiding van rook en warmte naar delen van het gebouw die niet direct door de brand worden getroffen. De rookstopper is uitgerust met een speciale trekstang voor veelvuldig gebruik. Met het geïntegreerde veermechaniek in de trekstang kan de rookstopper voorgespannen worden voor een eenvoudigere en snellere installatie in het deurkozijn.
Perceel: LOT-0015
Titel: Handlampen LED
Beschrijving: Handlampen LED