580153-2023 - Mededinging
België – Bouwwerkzaamheden – Verkoop site Stationsstraat 150-152-154, Oostkamp met oog op ontwikkeling ervan conform het masterplan "Futureproof Oostkamp 2040"
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Werken
2. Procedure
Procedure
Titel: Verkoop site Stationsstraat 150-152-154, Oostkamp met oog op ontwikkeling ervan conform het masterplan "Futureproof Oostkamp 2040"
Beschrijving: Verkoop site Stationsstraat 150-152-154, Oostkamp met oog op ontwikkeling ervan conform het masterplan "Futureproof Oostkamp 2040" De gemeente Oostkamp wenst de site gelegen Stationsstraat 150-152-154, Oostkamp, waar voorheen de kantoren van Bpost, alsook de technische diensten van de gemeente gehuisvest waren, te verkopen met oog op herontwikkeling van deze site. Het masterplan (de strategische visie) voor Oostkamp centrum “Futureproof Oostkamp 2040” stelt een aantal krijtlijnen voorop waaraan strategische projecten binnen Oostkamp afgetoetst worden. Op die manier wordt er stap voor stap gebouwd aan een levendig, aantrekkelijk en groen centrum. De site wordt aldus verkocht onder voorwaarden. De gemeente Oostkamp richt zich daarbij tot kandidaat-kopers die een samenwerkingsverband aangaan met een ontwerpteam met ervaring en dat wordt aangeduid voor het volledige project.
Interne identificatiecode: 2023/218
Type procedure: Onderhandelingsprocedure met voorafgaande oproep tot mededinging / mededingingsprocedure met onderhandeling
Doel
Aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 45000000 Bouwwerkzaamheden
Aanvullende classificatie (cpv): 70111000 Projectontwikkeling voor woningen, 70120000 Kopen en verkopen van onroerend goed
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 2023/218 - 1
Beschrijving: Verkoop site Stationsstraat 150-152-154, Oostkamp met oog op ontwikkeling ervan conform het masterplan "Futureproof Oostkamp 2040” (kandidatuurstelling)
Interne identificatiecode: 1