2. Procedure
Procedure
Titel: Planten van bomen en herstellen aanplantvoorzieningen
Beschrijving: Het doel van de opdracht is het contracteren van één leverancier voor het planten van bomen en het herstellen van aanplantvoorzieningen conform de voorwaarden zoals opgenomen in het de Aanbestedingsleidraad en het Bestek.
Interne identificatiecode: 3415665
Type procedure: Openbaar
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
5. Perceel
Perceel: LOT-0000