580365-2022 - MededingingNederland-Otterlo: Dienstverlening door ingenieurs
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Ontwerpteam uitbreiding (percelen 2, 3 en 4)
Referentienummer: 2210/P2-4
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71300000 Dienstverlening door ingenieurs
II.1.4.
Korte beschrijving
Het Kröller-Müller Museum wenst een ontwerpteam te formeren bestaande uit een uitwerkend architect (perceel 1), een constructeur (perceel 2) een installatieadviseur (perceel 3) en een bouwfysisch adviseur met een BREEAM expert (perceel 4). De reeds betrokken ontwerpend architect heeft het structuurontwerp voor de uitbreiding van het museum gemaakt en blijft actief betrokken bij de verdere uitwerking daarvan. De uitbreiding omvat nieuwbouw van tentoonstellingsruimten en diverse andere functies alsmede de herbestemming van vrijgekomen ruimten in het bestaande gebouw. De duurzaamheidsambitie is om het BREEAM-certificaat ‘excellent’ te krijgen. De ontwerpuitwerking dient te geschieden in een bouwinformatiemodel (BIM) dat het ontwerpteam dient op te stellen onder leiding en coördinatie van de uitwerkend architect.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 3
Maximumaantal percelen dat aan één inschrijver mag worden gegund: 3De aanbestedende dienst behoudt zich het recht voor opdrachten te gunnen waarbij de volgende percelen of groepen van percelen worden gecombineerd:
Perceel 1 betreft de uitwerkend architect. Dat perceel is gepubliceerd op TenderNed met aankondiging TN 382220. Omdat de uitwerkend architect lid wordt van de beoordelingscommissie voor de percelen 2, 3 en 4 kan hij niet inschrijven op een van deze percelen.
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Ontwerpend en coördinerend constructeur (perceel 2)
Perceel nr.: 1
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De omvang van de opdracht wordt aangegeven in de ingevulde STB-lijst die in de gunningsfase wordt verstrekt aan de geselecteerde gegadigden.
Installatieadviseur (perceel 3)
Perceel nr.: 2
Adviseur bouwfysica en BREEAM-expert (perceel 4)
Perceel nr.: 3