580381-2022 - MededingingNederland-Urk: Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Selectie aanbesteding architect nieuwbouw Brede School Zeeheldenwijk-Urk
Referentienummer: 1650603
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
71000000 Dienstverlening op het gebied van architectuur, bouwkunde, civiele techniek en inspectie
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Urk ontwikkelt een nieuwe wijk, de zogenaamde Zeeheldenwijk. In deze wijk zullen over een periode van ongeveer 20 jaar naar verwachting circa 1.600 woningen gebouwd worden voor circa 6.000 inwoners. In het centrum van de wijk is plek voor maatschappelijke voorzieningen, waaronder onderwijs.
De ambitie is om, in het belang van de optimale ontwikkeling van kinderen, een brede school te ontwikkelen voor kinderen in de leeftijd van 0 tot en met 12 jaar. De beoogde samenwerkingspartners en de gemeente hebben gesprekken gevoerd, een visie ontwikkeld en de resultaten hiervan laten vastleggen in een intentieovereenkomst. Het gebouw wordt circa 3.800 m² bvo groot: ca. 3.000 m² bvo voor de scholen en 800 m² bvo voor de PSU.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
3.800 m²