Looptijd van de opdracht, de raamovereenkomst of het dynamische aankoopsysteem Aanvang: 01/03/2023Einde: 28/02/2025
Deze opdracht kan worden verlengd: ja
Beschrijving van verlengingen:
twee maal één jaar
II.2.
Beschrijving
II.2.1.
Benaming
2022_002 Amstelveen
Perceel nr.: 2
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 50232100 Onderhoud van straatverlichting
2022_003 Diemen
Perceel nr.: 3
Aanvullende CPV-code(s) 50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
2022_005 Ouder Amstel
Perceel nr.: 4
2022_004 Uithoorn
Perceel nr.: 5