Het betreft een Uitgebreide Gevaren Verzekering op basis van een uitgebreide dekking ten behoeve van de gebouwen, (indien van toepassing) bedrijfsuitrusting/inventaris, bedrijfsschade en bijzondere kosten en dergelijke van de HAS Hogeschool.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
De verzekering omvat een verzekerde waarde van EUR. 78.578.808,31