580549-2022 - MededingingNederland-Bussum: Onderhouden van sportvelden
Aankondiging van een opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
Onderhoud sportparken
Referentienummer: 2022/Z246910
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
77320000 Onderhouden van sportvelden
II.1.4.
Korte beschrijving
Het beleid ten aanzien van de sportvelden is in 2022 geharmoniseerd. Voorheen werd veel onderhoud uitgevoerd door de sportverenigingen zelf. Met deze Raamovereenkomst wordt beoogd om het onderhoud grotendeels in opdracht van de gemeente uit te laten voeren. Een klein gedeelte van de opdracht wordt nog uitgevoerd door de verenigingen zelf.
Aanbestedende Dienst is op zoek naar een partij die in opdracht van de gemeente al het planmatig en dagelijks onderhoud aan de sportvelden kan uitvoeren.
De doelstellingen van de Raamovereenkomst zijn:
• tevreden gebruikers en verenigingen met betrekking tot de communicatie over het onderhoud sportparken;
• adequate afstemming met Opdrachtgever en een Opdrachtnemer die meedenkt met Opdrachtgever;
• verduurzaming van het ingezette materieel.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
• onderhoud natuurgrasvelden;
• onderhoud kunstgrasvelden;
• regulier onderhoud groenvoorzieningen
• regulier onderhoud verhardingen/ civieltechnische voorzieningen;