2. Procedure
Procedure
Titel: Energie Atheneum College Hageveld, Dr. Aletta Jacobs College en Symbio
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van Energie aan de locaties van Atheneum College Hageveld, Dr. Aletta Jacobs College en Symbio. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1). Het primaire doel van deze aanbesteding is om met één opdrachtnemer een Overeenkomst te sluiten voor de levering van Energie, voor alle aansluitingen van Opdrachtgevers Zie aanbestedingsdocumenten
Interne identificatiecode: 2024/3004JB
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 09000000 Aardolieproducten, brandstof, elektriciteit en andere energiebronnen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Energie
Beschrijving: De Opdracht betreft het leveren van Energie aan de locaties van Opdrachtgevers. Inschrijver dient de Opdracht uit te voeren conform het Programma van Eisen (Bijlage 1). Het primaire doel van deze aanbesteding is om met één opdrachtnemer een Overeenkomst te sluiten voor de levering van Energie, voor alle aansluitingen van Opdrachtgevers.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: twee (2) maal één (1) jaar