See the notice on TED website
2. Procedure
Procedure
Titel: SELECTIEDIENSTEN EN IT-DIENSTEN
Beschrijving: Het voorwerp van deze opdracht is het leveren van selectie- en IT-diensten. Deze selectie- en IT-diensten zullen worden mogelijk gemaakt door het ter beschikking stellen van een IT-platform van het type VMS (Vendor Management System). Dit platform zal het mogelijk maken om onze relaties met de externe leveranciers en de selectie- en IT-dienstverleningsprocessen te beheren. De aanbestedende overheid wenst dus een raamovereenkomst te sluiten met een dienstverlener die dit IT-platform ter beschikking zal stellen voor de publicatie van opdrachtorders en de selectie en opvolging van strategische en beslissingsondersteunende prestaties voor IT-diensten. De opdracht beoogt meer specifiek het verkrijgen van technische (IT) en administratieve expertise voor twee soorten opdrachten: - Regie: het selecteren en presteren van technische expertisediensten in time & materials. - Team: het selecteren en presteren van volledige teamdiensten in time & materials.
Interne identificatiecode: 23 0120 - Services de sélection et de prestations IT
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72000000 IT-diensten: adviezen, softwareontwikkeling, internet en ondersteuning
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: 23 0120 - Selectiediensten en IT-diensten
Interne identificatiecode: 1