580611-2023 - ResultaatNederland-Apeldoorn: Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aankondiging van een gegunde opdracht
Diensten
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1.
Omvang van de aanbesteding
II.1.1.
Benaming
ROK Inhuur diverse functies financiële dienstverlening gemeente Apeldoorn 2023
II.1.2.
CPV-code hoofdcategorie
79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4.
Korte beschrijving
De gemeente Apeldoorn wil via een raamovereenkomst voor de inhuur van diverse functies binnen de financiële dienstverlening voorzien in de behoefte aan:
- invulling van de flexibele schil;
- een oplossing voor eventueel capaciteitstekort;
- bepaalde expertise.
Opdrachtgever heeft als doel om op basis van deze Europese openbare aanbestedingsprocedure raamovereenkomsten aan te gaan met maximaal drie partijen voor maximaal 4 jaar.
Om de geschiktheid aan te tonen wordt onder andere een referentie gevraagd.
Nadere opdrachten worden weggezet via minicompetities en voor de prijs worden bandbreedtes gehanteerd. Partijen worden in deze aanbesteding puur beoordeeld op de kwaliteit.
De geraamde waarde van deze opdracht bedraagt € 4.000.000,- over de maximale looptijd.
Kandidaten dienen bij iedere inhuurbehoefte zo snel mogelijk, doch maximaal binnen één (1) kalendermaand na gunning beschikbaar te zijn voor ca 32 uur per week. Er wordt géén afnamegarantie geboden.
II.1.6.
Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s)
66171000 Diensten voor financieel advies
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Inhuur diverse functies financiële dienstverlening