580691-2024 - Resultaat
België – Computerapparatuur – TERBESCHIKKINGSTELLING EN IMPLEMENTERING VAN EEN ADC-INFRASTRUCTUUR (APPLICATION DELIVERY CONTROLLER) VAN F5
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: TERBESCHIKKINGSTELLING EN IMPLEMENTERING VAN EEN ADC-INFRASTRUCTUUR (APPLICATION DELIVERY CONTROLLER) VAN F5
Beschrijving: Levering en implementatie (integratie) van een nieuwe ADC-oplossing (Application Delivery Controller) van F5 binnen onze infrastructuur IT, inclusief de terbeschikkingstelling van de bijbehorende ondersteuningsdiensten
Interne identificatiecode: T2023.014
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 30230000 Computerapparatuur
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: T2023.014 - 1
Interne identificatiecode: 1