580726-2025 - Mededinging
Nederland – Diverse reinigingsmachines – Spoelmachines met droogfunctie DMU414
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Spoelmachines met droogfunctie DMU414
Beschrijving: Algemene informatie Universiteit Maastricht De UM staat in binnen- en buitenland bekend om haar unieke onderwijssysteem: het probleemgestuurde onderwijs (PGO). Bovendien profileert de UM zich door de sterk internationale oriëntatie. Een toenemend aantal studenten uit zowel heel Nederland als ook het buitenland kiest voor het Maastrichtse systeem. De UM is de jongste universiteit van Nederland en groeit snel. Er zijn momenteel ongeveer 22.000 studenten en 5.000 medewerkers. Onderwijs en onderzoek van de UM is voornamelijk georganiseerd op basis van faculteiten en schools. Meer informatie over de UM is te vinden op de internetsite www.maastrichtuniversity.nl. Beschrijving van de Opdracht De Faculteit Health Medicine and Lifesciences (hierna; FHML) van Universiteit Maastricht (hierna: UM) wil de huidige spoelmachines en rekken vervangen voor spoelmachines met droogfunctie. Het betreft de levering en aanschaf van 10 spoelmachines met droogfunctie, die gebruikt zullen worden op de Centrale Glas en Sterilisatie Afdeling (hierna: CGSA) dat onderdeel is van de afdeling Centrale onderzoeksvoorzieningen (hierna: COV) van FHML. CGSA reinigt en steriliseert glas en plastic onderzoeksmaterialen van 70 laboratoria en onderwijsruimtes. Hierbij gaat het met name over maatbekers, erlenmeyers en maatcylinders in de maten van 10 ml tot 2 liter. Verder worden er ook opslagdozen, pipetten, rekken en specialistische onderzoeksmateriaal gereinigd en gesteriliseerd. Het maximale budget is € 470.000 exclusief btw. Bij overschrijding van dit maximale budget, wordt de Inschrijving terzijde gelegd en niet verder meegenomen in de Aanbestedingsprocedure. Doel en beoogd resultaat van de Tender De Opdrachtgever heeft als doel het sluiten van een overeenkomst met de leverancier die als economisch meest voordelige inschrijver, op basis van de beste prijs-kwaliteit verhouding (EMVI-BPKV) zoals omschreven in de aanbesteding, wordt aangemerkt. Hulp nodig? Technische vragen met betrekking tot het Mercell Source-to-Contract platform kunt u te allen tijde stellen aan de Servicedesk van Mercell. De Servicedesk is elke werkdag van 8:00 - 17:00 uur bereikbaar via onderstaande gegevens: Telefoon: +31 (0) 85 00 145 93 E-mail: support-nl@mercell.com Informatie voor aanbieders is ook te vinden onder de kop Inkopers.
Interne identificatiecode: T157195
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 42995000 Diverse reinigingsmachines
Aanvullende classificatie (cpv): 33191000 Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Hoeveelheid: 10 stuks