581252-2025 - Resultaat
Nederland – Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel – Inhuur Instructeurs t.b.v. managementopleidingen CZSK & CLSK
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Inhuur Instructeurs t.b.v. managementopleidingen CZSK & CLSK
Beschrijving: Defensie bouwt voortdurend aan de organisatie, mensen en middelen. De behoefte aan menskracht is onverminderd groot en neemt verder toe door de transitie (groei) de komende jaren, gecombineerd met ondervulling en nieuwe ontwikkelingen zoals bijvoorbeeld het dienjaar. In de huidige situatie heeft Defensie te maken met enerzijds een tekort aan personele vulling (o.a. instructie personeel) en anderzijds met een verhoogde opleidingstaak, dit laatste als gevolg van een verhoogde aanstellingsopdracht en snellere wisseling c.q. doorstroming op cruciale functies. Om uitvoering te kunnen geven aan de opgedragen opleidingsopdracht, is de noodzaak aanwezig om de capaciteit voor Instructeurs uit te breiden middels de inzet van externe leveranciers, welke over instructeurs beschikken met expertise. Deze opdracht heeft betrekking op het leveren van instructiecapaciteit ten behoeve van de: • School voor Maritieme Vorming en Bedrijfsvoering Onderwijs (SMVBO) van het Commando Zeestrijdkrachten (CZSK); en • Elementaire Vorming Onderofficieren (EVO) aan de Koninklijke Militaire School Luchtmacht (KMSL) van het Commando Luchtstrijdkrachten (CLSK).
Interne identificatiecode: 22223123
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
Aanvullende classificatie (cpv): 80000000 Diensten voor onderwijs en opleiding, 80530000 Beroepsopleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Inhuur Instructeurs t.b.v. managementopleidingen CZSK - SMVBO
Beschrijving: Het is de wens om één (1) partij te contracteren voor een langere periode die daarmee bijdragen aan een schaalbare krijgsmacht ten behoeve van de opleiding School voor Maritieme Vorming en Bedrijfsvoering Onderwijs (SMVBO). Middels de te contracteren Raamovereenkomst voor de duur van 2+1+1 jaar wenst het Ministerie van Defensie via een partij Instructeurs af te roepen die les zullen geven aan de SMVBO die voldoen aan het gevraagde functieprofiel.
Hoeveelheid: 2 000 uur
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Inhuur Instructeurs t.b.v. managementopleidingen CLSK - EVO
Beschrijving: Het is de wens om één (1) partij te contracteren voor een langere periode die daarmee bijdragen aan een schaalbare krijgsmacht ten behoeve van de opleiding Elementaire Vorming Onderofficieren (EVO). Middels de te contracteren Raamovereenkomst voor de duur van 2+1+1 jaar wenst het Ministerie van Defensie via een partij Instructeurs af te roepen die les zullen geven aan de EVO die voldoen aan het gevraagde functieprofiel.
Hoeveelheid: 38 400 uur