Het Rijksvastgoedbedrijf gaat op basis van een geïntegreerd DB contract de regeltechnische installaties (en gebouwautomatisering) van het Walterboscomplex en Quintax (complexen Belastingdienst te Apeldoorn) vervangen als onderdeel van het Programma Groot Onderhoud.
II.1.5.
Geraamde totale waarde
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen
II.2.
Beschrijving
II.2.2.
Aanvullende CPV-code(s) 71323200 Ontwerpen van installaties, 71321200 Ontwerpen van verwarmingssysteem, 71243000 Ontwerpplannen (systemen en integratie), 45350000 Werktuigbouwkundige installaties, 45315100 Elektrotechnische installatiewerken, 42967000 Besturingsunit, 42961200 Scada of gelijkwaardig systeem, 39717200 Klimaatregelingsapparaten
II.2.4.
Beschrijving van de aanbesteding
Overzicht algemene projectkenmerken
Oppervlakte: 108.000 m2 bvo (Walterboscomplex) en 42.500 m2 bvo (Quintax)
Vervanging van ongeveer 70 regelkasten. Dit betreft geen 1-op-1 vervanging, maar een nieuw systeem met grotendeels dezelfde processen. Tot de opdracht behoort het leveren van de servers (hardware). Tevens moet van ca 2.500 ruimten de naregelingen vervangen worden. De bekabeling van een nieuw netwerk (inclusief bekabeling) ten behoeve van naregelingen op basis van BACNET/IP.
Ruimteregelingen voor klimaatregeling, verlichting en zonwering.