581440-2026 - Mededinging
Nederland – Opleidingsdiensten – Opleidingen/bijscholen brandweerchauffeurs
Aankondiging van een opdracht – lichte regeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Opleidingen/bijscholen brandweerchauffeurs
Beschrijving: Hierbij de Europese aanbesteding Opleiden/ bijscholen rijvaardigheid van de brandweerchauffeurs van Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR). De VRR heeft doorlopend behoefte aan het opleiden/ bijscholen van brandweerchauffeurs, zowel voor zware als lichte voertuigen. De personen die opgeleid moeten worden zijn reeds in het bezit van rijbewijs C, respectievelijk rijbewijs B. Opdracht verdeeld in 2 percelen: 1. Opleiden brandweerchauffeurs en bijscholen brandweerchauffeurs samen een maximalen opdrachtwaarde van 2.1 miljoen euro
Interne identificatiecode: 1154494
Type procedure: Openbaar
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Zie aanbestedingsstukken Beste prijs/kwaliteit verhouding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 80500000 Opleidingsdiensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Opleiden brandweerchauffeur
Beschrijving: Hierbij de Europese aanbesteding Opleiden rijvaardigheid van de brandweerchauffeurs van Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR). De VRR heeft doorlopend behoefte aan het opleiden van brandweerchauffeurs, zowel voor zware als lichte voertuigen. De personen die opgeleid moeten worden zijn reeds in het bezit van rijbewijs C, respectievelijk rijbewijs B. Opdracht verdeeld in 2 percelen: 1. Opleiden brandweerchauffeurs en bijscholen brandweerchauffeurs samen een maximalen opdrachtwaarde van 2.1 miljoen euro
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Bijscholen brandweerchauffeurs
Beschrijving: Hierbij de Europese aanbesteding bijscholen rijvaardigheid van de brandweerchauffeurs van Veiligheidsregio Rotterdam-Rijnmond (VRR). De VRR heeft doorlopend behoefte aan het bijscholen van brandweerchauffeurs, zowel voor zware als lichte voertuigen. De personen die opgeleid moeten worden zijn reeds in het bezit van rijbewijs C, respectievelijk rijbewijs B. Opdracht verdeeld in 2 percelen: 1. Opleiden brandweerchauffeurs en bijscholen brandweerchauffeurs samen een maximalen opdrachtwaarde van 2.1 miljoen euro
Interne identificatiecode: 2