581640-2024 - Resultaat
Nederland – Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetklantenapplicatie – Overstapmonitor VO - MBO Doorstroompunt regio 21
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Overstapmonitor VO - MBO Doorstroompunt regio 21
Beschrijving: Het leveren, implementeren en onderhouden van een regio-brede realtime oplossing voor het monitoren van de doorstroom van individuele leerlingen van het Voortgezet Onderwijs naar MBO-instellingen. 7000 leerlingen binnen regio 21
Interne identificatiecode: ROCvA-F - 20231201
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 72421000 Diensten voor ontwikkeling van internet- of intranetklantenapplicatie
Aanvullende classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het leveren, implementeren en onderhouden van een regio-brede realtime oplossing voor het monitoren van de doorstroom van individuele leerlingen van het Voortgezet Onderwijs naar MBO-instellingen. 7000 leerlingen
Interne identificatiecode: 1
Belangrijkste classificatie (cpv): 72420000 Internet-ontwikkelingsdiensten
Aanvullende classificatie (cpv): 48900000 Diverse software en computersystemen
Opties:
Beschrijving van de opties: Tweemaal vierentwintig maanden