58169-2026 - Mededinging
Nederland – Terreinvoertuigen – Levering en Onderhoud Quads
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Levering en Onderhoud Quads
Beschrijving: Waterschap Rivierenland (WSRL) wil een overeenkomst sluiten met één onderneming die gedurende de looptijd verantwoordelijk is voor: Levering van quads die voldoen aan de specificaties in het Programma van Eisen, inclusief montage van alle vereiste opties en accessoires voor muskusrattenbestrijding. Kentekenregistratie en toelating op de openbare weg van nieuwe of gemodificeerde voertuigen. Onderhoudsdiensten voor zowel nieuw geleverde quads als bestaande quads in eigendom van WSRL, inclusief preventief en correctief onderhoud. Engineering en maatwerk: het leveren en monteren van specifieke aanpassingen en accessoires (zoals rolbeugel, koffers, trekhaak, elektronische begrenzer). Keuringen en naleving van wet- en regelgeving gedurende de looptijd van de overeenkomst. De leverancier fungeert als één aanspreekpunt voor levering, onderhoud en maatwerk gedurende de looptijd van de overeenkomst.
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34113200 Terreinvoertuigen
Aanvullende classificatie (cpv): 34000000 Vervoersmaterieel en bijbehorende producten, 34113000 Voertuigen met vierwielaandrijving, 34114000 Speciale voertuigen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000