2. Procedure
Procedure
Titel: Levering van inzamelvoertuigen met achterbelading
Beschrijving: De opdrachtgever is in het kader van onderhavige aanbesteding voornemens een overeenkomst af te sluiten voor de levering van inzamelvoertuigen met achterbelading: Perceel 1 - Levering van een inzamelvoertuig met achterbelading - 5 of 6 stuks. Perceel 2 - Levering van afvalinzamelvoertuigen met achterbelading in smalle uitvoering - 1 stuk. Zie nadere omschrijving in de leidraad. -
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 34928480 Afval- en vuilcontainers en bakken
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Perceel 1
Beschrijving: Levering van een inzamelvoertuig met achterbelading. Zie nadere omschrijving in de leidraad.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: -
Perceel: LOT-0002
Titel: Perceel 2
Beschrijving: Levering van afvalinzamelvoertuigen met achterbelading in smalle uitvoering. Zie nadere omschrijving in de leidraad.
Interne identificatiecode: 2