Deze opdracht betreft een nadere uitvraag vanuit 89061 DAS trainings- en opleidingsdiensten. Deze opdracht heeft betrekking op trainingen voor beoordelaars/examinatoren ten behoeven van Curio (vh ROC West-Brabant).
II.1.6.
Inlichtingen over percelen Verdeling in percelen: neen