582073-2024 - Resultaat
België – Diensten voor het organiseren van evenementen – Freelance Event Medewerkers VRT
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Freelance Event Medewerkers VRT
Beschrijving: VRT gaat opzoek naar freelance event medewerkers
Interne identificatiecode: 2024/OO/93
Type procedure: Andere procedure in één fase
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79952000 Diensten voor het organiseren van evenementen
5. Perceel
Perceel: LOT-0001
Titel: Junior Medewerkers
Beschrijving: Je staat in voor de volledige uitwerking van elk evenement waarvan VRT organisator is. Voor grotere evenementen werk je samen met een externe partners of andere event en mediaproducers, kleinere evenementen kan je zelfstandig aan. De coördinatie is altijd in jouw handen in overleg met de betrokken event coördinator vanuit VRT.
Interne identificatiecode: 1
Perceel: LOT-0002
Titel: Senior medewerkers
Beschrijving: Je staat in voor de volledige uitwerking van elk evenement waarvan VRT organisator is. Voor grotere evenementen werk je samen met een externe partners, kleinere evenementen kan je zelfstandig aan. De coördinatie is altijd in jouw handen in overleg met de betrokken event coördinator.
Interne identificatiecode: 2