2. Procedure
Procedure
Titel: Draagbare Gasdetectiemiddelen
Beschrijving: Met deze openbare Europese aanbesteding beoogd de aanbestedende dienst één (1) leverancier te contracteren die: • de levering van gasdetectieapparatuur gaat verzorgen (conform de eisen zoals vermeld Bijlage 1), • gebruikersinstructies over de geleverde apparatuur geeft aan Douane medewerkers, • onderhoud en kalibratie van de draagbare gasdetectie apparatuur verzorgt, • de huidige apparatuur middels kalibratie en keuring in stand houdt en, • de levering van een assortiment van detectiebuisjes en overige toebehoren verzorgt. De maximale waarde van de Opdracht is berekend over de maximale duur van de Raamovereenkomst inclusief de opties tot verlenging en bedraagt € 1.100.000,- exclusief BTW. Omdat de omvang van de Opdracht is geraamd, kunnen er geen rechten op daadwerkelijke afname aan deze raming worden ontleend. Ook brengt de aard van een Raamovereenkomst met zich mee dat het daadwerkelijk aantal bestellingen/nadere opdrachten onzeker is.
Interne identificatiecode: IUC23-714
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Belangrijkste kenmerken van de procedure: Openbare Europese Aanbesteding
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 50413100 Reparatie en onderhoud van gasdetectieapparatuur
Aanvullende classificatie (cpv): 38431100 Gasdetectieapparatuur, 38543000 Gasdetectie-uitrusting, 44612100 Gasflessen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: Het doel van deze Europees openbare aanbesteding is het sluiten van één (1) Raamovereenkomst met één (1) Opdrachtnemer. De Raamovereenkomst wordt betreft de levering van draagbare gasdetectieapparatuur aan de Douane Nederland inclusief ondersteunende dienstverlening. De Raamovereenkomst heeft een initiële looptijd van twee (2) jaar en twee (2) opties tot verlenging van elk maximaal één (1) jaar. De intentie is om de Raamovereenkomst op 26 juli 2024 van kracht te laten worden. De concept Raamovereenkomst is als bijlage 2 toegevoegd. € 1.100.000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: N.v.t.