2. Procedure
Procedure
Titel: Openbare Europese Aanbesteding Accountant
Beschrijving: Onder andere het uitvoeren van de jaarlijkse controle van het jaarverslag, inclusief jaarrekening resulterend in een accountsverslag en -verklaring. De interim-controle resulterend in een managementletter. Invulling geven aan de natuurlijke adviesfunctie; Incidentele controlewerkzaamheden, voor EDP- en/of IT-audit. Zie voor meer informatie Inschrijfleidraad. .
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 79200000 Boekhoudkundige, audit- en fiscale diensten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Titel: Accountantdiensten
Beschrijving: Onder andere het uitvoeren van de jaarlijkse controle van het jaarverslag, inclusief jaarrekening resulterend in een accountsverslag en -verklaring. De interim-controle resulterend in een managementletter. Invulling geven aan de natuurlijke adviesfunctie; Incidentele controlewerkzaamheden, voor EDP of IT-audit. Zie voor meer informatie de Inschrijfleidraad. .
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst zal een initiële looptijd hebben van vier (4) achtereenvolgende controlejaren, met een eenzijdige optie tot verlenging voor nog een periode van nog twee (2) keer twee (2) controlejaren.