582381-2024 - Resultaat
Nederland – Trapliften – Trapliften regio Amersfoort (gemeenten Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Soest, Leusden en Woudenberg)
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Leveringen
2. Procedure
Procedure
Titel: Trapliften regio Amersfoort (gemeenten Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Soest, Leusden en Woudenberg)
Beschrijving: De aan te besteden opdracht heeft betrekking op het kopen, onderhouden en beheren van het park nieuw in te zetten trapliften van de gemeenten in de regio Amersfoort in het kader van de Wmo. Het leveren en onderhouden van trapliften voor de gemeenten Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Soest, Leusden en Woudenberg
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 44115600 Trapliften
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De aan te besteden opdracht heeft betrekking op het kopen, onderhouden en beheren van het park nieuw in te zetten trapliften van de gemeenten in het kader van de Wmo. Het leveren en onderhouden van trapliften voor de gemeenten Amersfoort, Baarn, Bunschoten, Soest, Leusden en Woudenberg.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Optie tot verlenging.