582675-2025 - Mededinging
Nederland – Aansprakelijkheidsverzekeringen – Aansprakelijkheidsverzekering
Aankondiging van een opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering
Beschrijving: Doel van de aanbesteding is op transparante wijze te komen tot een overeenkomst met een ervaren en betrouwbare marktpartij (hierna ‘inschrijver’ genoemd) die de Aansprakelijkheidsverzekering voor gemeente Overbetuwe gaat verzorgen. Voor de omvang van de dekking wordt verwezen naar het Programma van Eisen (bijlage 1.B) en het Programma van Wensen (bijlage 1.C).
Interne identificatiecode: 2025-028355
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 66516000 Aansprakelijkheidsverzekeringen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Beschrijving: De opdracht is niet verdeeld in percelen.
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: De overeenkomst gaat in op 1 januari 2026 tot 1 januari 2027, met een optie tot verlenging door aanbestedende dienst van 5 maal 12 maanden. Het contract eindigt van rechtswege uiterlijk op 1 januari 2032. De opzegtermijn voor de opdrachtnemer en opdrachtgever bedraagt 5 maanden en dient schriftelijk te worden aangekondigd. Zie verder het Programma van Eisen.